چهارشنبه 1391/09/29 :: نویسنده : رضا فرجی

دوست داشتن به دله،  بی خیال ظاهر

بهش گفتم: امام زمان عج رو دوست داری؟

گفت: آره ! خیلی دوسش دارم

گفتم: امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟

گفت: آره!

گفتم : پس چرا کاری که آقا دوست داره انجام نمیدی؟

گفت: خب چیزه!…. ولی دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

گفتم: از این حرف که میگن به ظاهر نیست ، به دله بدم میاد

گفت: چرا؟

براش یه مثال زدم:

گفتم: فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی یه رستوران داره باهاش شام می خوره. تو هم سراسیمه میری و می بینی بله!!!! آقا نشسته و داره به دختره دل میده و قلوه می گیره.عصبانی میشی و بهش میگی: ای نامرد! بهم خیانت کردی؟

بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه : عزیزم! من فقط تو رو دوست دارم. بعد تو بهش میگی: اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا آوردیش رستوران؟ اونم بر می گرده میگه: عزیزم ظاهر رو نبین! مهمدلمه! دوست داشتن به دله…

دیدم حالتش عوض شده

بهش گفتم: تو این لحظه به شوهرت نمیگی: مرده شور دلت رو ببرن؟ تو نشستی با یه دختره عشقبازی می کنی بعد میگی من تو دلم تو رو دوست دارم؟ حرف شوهرت رو باور می کنی؟

گفت: معلومه که نه! دارم می بینم که خیانت می کنه ، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه

گفتم: پس حجابت….

اشک تو چشاش جمع شده بود

روسری اش رو کشید جلو

با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم می کنم ، حجاب که قابلش رو نداره

از فردا دیدم با چادر اومده

گفتم: با یه مانتو مناسب هم میشد حجاب رو رعایت کرد!

خندید و گفت: می دونم ! ولی امام زمانم چــــــادر رو بیشتر دوست داره

می گفت: احساس می کنم آقا داره بهم لبخنــــــــــد می زنه


نوع مطلب : جنگ نرم، مذهبی، 
برچسب ها : حجاب مهم نیست دل مهمه که، امام زمان، شوهر،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 1391/09/26 :: نویسنده : معراج علیزاده

http://www.jc313.ir/wp-content/uploads/2012/08/QM3131.gif

 

نوع مطلب :
برچسب ها : انجمن مهدویت،
لینک های مرتبط :


یک واقعیت زشت زندگی اکنون بالاتر از دیگر مسائل در انگلیس مدرن در حال ظهور است: سیاست اقدامات ریاضتی دائمی در داخل به جنگ‌های همیشگی در خارج توسعه پیدا کرده است.جورج ازبورن، وزیر خزانه داری انگلیس در آخرین اظهارات خود در مورد بودجه این کشور، از برنامه‌ای برای کاهش هزینه‌های دولتی خبر داد. این برنامه کاهش بودجه، سخت ترین برنامه ریاضتی در نوع خود از سوی دولت انگلیس بعد از جنگ جهانی دوم است.حدود ۳۰ میلیارد پوند انگلیس (۵۰ میلیارد دلار امریکا) قرار است از حقوق رفاه اجتماعی و دیگر خدمات عمومی مانند بخش بهداشت و درمان و آموزش و پرورش کاسته شود.

انگلیس و آمریکا

انگلیس و آمریکاادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : دانلود، انگلیس، جنگ، جنگ نرم و عملیات روانی، ویژه، تکتیراندازان، سایبری،
لینک های مرتبط :


(بسم الله الرحمن الرحیم)

بعد از آسیب شناسی جشن آب در تهران اینبار به آسیب شناسی حجاب دختران ایرانی در جامعه و نظرات مختلف پیرامون آن میپردازیم. در ادامه مطلب ابتدا توصیف زنان غربی و زن مسلمان را از نگاه استاد آمریکایی آورده ایم و سپس عکس های مرتبط با این موضوع و …! اما بحث اصلی ما مجروحان جنگ نرم است که شاید یکی از اصلی ترین مجروحان این جنگ دختران ایرانی هستند!

همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه سخنرانی آقای رائفی پور را در موضوع “زن ، حجاب ، فمینیسم “ دانلود کنید.

در حالی که این روزها برخی گروه های مدعی حقوق زنان سعی دارند با الگو گیری از  غرب و با هدف جذب مخاطب بیشتر وضعیت آزادی زنان در کشور را تیره و تاریک نشان دهند و ضمن مرثیه سرایی برای زنان ایرانی به تمجید از الگوی تعامل غرب با زنان می پردازند، متفکران و محققان غربی به شدت از ابزاری شدن زن در این جوامع که موجب شرمساری زنان است گلایه دارند.

عکس زنان بی حجابادامه مطلب


نوع مطلب : پیامک ارزشی، جنگ نرم، 
برچسب ها : آسیب شناسی حجاب، آسیب شناسی موضوع حجاب، جنگ نرم، جنگ نرم و حجاب، حجاب، حجاب دختران، حجاب دختران ایرانی، دختران ایرانی، دختران بد حجاب، دختران بی حجاب ایران، دختران بی حجاب ایرانی، زنان بی حجاب، عکس دختران بی حجاب، عکس دختران بی حجاب ایرانی، موضوع حجاب،
لینک های مرتبط :


«ورونیکا کراشینیکووا» مدیرعامل انستیتو ابتکارات و تحقیقات سیاست خارجی روسیه با اشاره به بی‌سابقه بودن شکار پهپادهای جاسوسی در جهان و اهمیت فراوان اقدام ایران در این زمینه، می‌گوید: شکار پهپاد «اسکن ایگل» آمریکا عصر جدیدی را در جنگ‌های الکترونیکی و جاسوسی هوایی جهان آغاز کرده است. جنگ ۸ روزه در غزه و نبرد ۳۳ روزه در لبنان که در هر دو، ارتش تا دندان مسلح صهیونیستی با شکست مواجه شد، دست جمهوی اسلامی مشاهده شد. در واقع جمهوری اسلامی پیروز واقعی این میدان سخت بود.

پهپاد rq 170

پهپاد rq 170ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : توانمندی‌الکترونیکی ایران درمقابله با آمریکا چقدر است ؟، پهپاد rq 170، جنگ نرم، ویژه، امنیتی، مقابله،
لینک های مرتبط :


عواملی وجود دارند که می‌توانند تعیین کننده نقش امریکا در امور جهانی در کمتر از دو دهه دیگر باشند، عواملی همچون اینکه آیا دلار همچنان پول رایج دنیا خواهد بود یا نه، و یا اینکه چین با بدل شدن از کشور کارگران و دهقانان فقیر به کشوری که اکنون بیشتر قشر آن را طبقه متوسط جامعه تشکیل می‌دهند، چگونه کنار خواهد آمد و اینکه آیا امریکا «قادر خواهد بود با شرکای جدید خود برای بازسازی نظام بین المللی کار کند» یا نه.

آمریکا

افول آمریکا

آمریکا به عنوان یک قدرت سلطه، سیطره خود را از دست می‌دهد.

این اولین نتیجه‌ای است که از گزارش جدید شورای ملی اطلاعات امریکا حاصل می‌شود، یک نهاد دولتی که به تبیین راهبردهای کوتاه مدت و بلند مدت برای جامعه اطلاعاتی امریکا می‌پردازد.ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، مناسبت ها، علمی، 
برچسب ها : افول آمریکا، جنگ نرم و عملیات روانی، قدرت، جنگ نرم، سایبری، تکتیراندازان، «سلطه امریکا رو به پایان است»،
لینک های مرتبط :


دانلود سخنرانی صوتی و تصویری استاد رائفی پور با موضوع مهدویت و رسانه   مهر 91 ماهشهر

 

امروز برای شما سخنرانی صوتی و تصویری جدید استاد رائفی پور با موضوع مهدویت و رسانه در بیستمین نشست ماهانه فرهنگ انتظار و مهدویت در تاریخ ۲۹ مهر ۹۱ در مهدیه شهرستان ماهشهر برگزار شده رو آماده دانلود کردم. شما هم اکنون می توانید سخنرانی جدید رائفی پوررا از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 ادامه دانلود سخنرانی صوتی و تصویری استاد رائفی پور با موضوع مهدویت و رسانه – مهر ۹۱ ماهشهر


نوع مطلب : رادیو مجازی، جنگ نرم، مذهبی، علمی، پیامک ارزشی، تور وبلاگ نویسی، کتابخانه صوتی، موبایل اسلامی، 
برچسب ها : دانلود، رائفی پور، دانلود سخنرانی صوتی و تصویری استاد رائفی پور با موضوع مهدویت و رسانه – مهر ۹۱ ماهشهر، جنگ نرم، مهدویت، سخنرانی، سخنرانی رائفی پور،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 1391/09/26 :: نویسنده : معراج علیزاده
        زن و دختر بی حجاب

از انحرافات خطرناک که جامعه پیش از ظهور به آن گرفتار می‌گردد، بی‌امنیّتی خانوادگی و ناموسی است، حضرت علی(علیه السلام) در این خصوص می‌فرمایند: «سفیانی در حالی که نیزه‌ای در دست دارد، زنی باردار دستگیر می‌نماید و به یکی از یارانش می‌گوید: به او تعدّی نما و او سپس شکم زن را می‌درد و جنینش را بیرون می‌آورد و هیچ کس نمی‌تواند چنین وضعیّت هولناکی را تغییر دهد.»
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : منتظران موعود، وضیت زنان در آخرالزمان، دختران آخرالزمانی، وضیت دختران در آخران زمان، دختران در آخرالزمان چگونه هستند، دختر، دختران، زنان، زن، زن در آخرالزمان،
لینک های مرتبط :


امام خمینی(ره) به کرات در سخنرانی ها، پیام ها و به طور بارزی در وصیت نامه خودشان به شیوه های رسوخ غرب در فرهنگ زمان طاغوت پرداخته اند. هرچند محور فرمایشات ایشان پیرامون اوضاع و احوال جامعه ایرانی در دوران حکومت طاغوت بوده است اما بی تردید افق دید بیانات ایشان تنها به آن دوران محدود نیست بلکه چراغی ست با شعاعی به گستره تاریخ که راه را برای تمام آیندگان روشن ساخته است.

جنگ نرم و امام خمینی (ره)

جنگ نرم و امام خمینی (ره)ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : جنگ نرم و عملیات روانی؛، غرب، فرهنگی، ویژه، جنگ نرم و عملیات روانی، امام خمینی، تکتیراندازان،
لینک های مرتبط :


دانلود سخنرانی جدید استاد رائفی پور با موضوع توهین به امام هادی (ع) آذر 91

 

دانلود سخنرانی جدید استاد رائفی پور با موضوع توهین به امام هادی (ع) آذر ۹۱

 

امروز سخنرانی صوتی جدید استاد رائفی پور در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) با موضوع دلیل توهین غرب به مقدسات و امام هادی (ع) در تاریخ ۲۳ آذر ۹۱ برگزار شده رو آماده دانلود کردم. توصیه میکنم این سخنرانی بسیار زیبا استاد رائفی پور را از دست ندهید. شما هم اکنون می توانید سخنرانی جدید رائفی پور را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 ادامه دانلود سخنرانی جدید استاد رائفی پور با موضوع توهین به امام هادی (ع) آذر ۹۱


نوع مطلب : رادیو مجازی، پیامک ارزشی، موبایل اسلامی، جنگ نرم، مذهبی، مناسبت ها، 
برچسب ها : دانلود سخنرانی جدید استاد رائفی پور با موضوع توهین به امام هادی (ع) آذر ۹۱، رائفی پور، امام هادی (ع)، جنگ نرم، سایبری، دانلود، تکتیراندازان،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 1391/09/26 :: نویسنده : معراج علیزاده

 

 

رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود : در آخر امت من زنانی پیدا می شوند كه در عین لباس پوشیدن لخت و عریان هستند ...
امیرالمؤمنین علی علیه السلام:در آخر الزمان كه بدترین زمانها می باشد زنهایی هستند كه پوشیده ی لخت هستند دارای زینت آلات هستند از دین خارج ولی در فتنه قرار گرفته اند میل به شهوات و امیال نفسانی هستند برای رسیدن به لذت دنیا سرعت می گیرند حرامها را حلال می دانند كه این چنین زنانی همیشه در جهنم خواهند ماند.رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم:در آخر امت من مردانی پیدا می شوند كه زنهایشان همچون مردها بر روی زینها سوار می شوند ،در آن زمان مردان بر روی چیزهایی سوار می شوند كه چرخ دارد (وسائل نقلیه چون ماشین و موتور) و تا درب مساجد می روند
.زنانشان در عین لباس پوشیدن لخت و عریان هستند و بر روی سرهایشان چیزی مانند كوهان (شتر و یا استران لاغر) است انها عطر بهشت را هم نمی شنوند آنها را لعنت كنید كه از رحمت خدا دورند.

نوع مطلب : جنگ نرم، مذهبی، 
برچسب ها : حجاب و آخرالزمان، حجاب، آخرالزمان، جنگ نرم، پیامبر، پیامبر اسلام، بقیة الله،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 1391/09/26 :: نویسنده : معراج علیزاده
نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : جنگ نرم، جنگ سایبری، سایبری، عکس، بدون شرح،
لینک های مرتبط :


21 دسامبر

 

احتمال زیاد شما هم راجع به نابودی کل جهان در ۲۱ دسامبر شنیده اید. جریانی که خیلی ها باور کردند و خیلی ها نیز آن را مسخره خواندند. به هر حال شایعه شده روستایی در فرانسه وجود دارد که اگر جهان نابود شود آنجا سالم می ماند اما چگونه؟

 

به گزارش تک نیوز:روستای بوگاراچ در فرانسه دارای دو خیابان، یک مغازه، دو رستوران و تنها با جمعیت ۱۷۹ نفر مکانی امن برای نجات زندگی شماست. در این روستا با دارا بودن کوه های زیاد و غارهای متعدد، می توانید صبورانه منتظر ۲۱ دسامبر باشید.

پیش بینی می شود که بیش از ۱۰۰ هزار نفر، سپیده دم روز جمعه به این روستا بیایند که با وجود امکانات کم و عدم وجود توالت برای این همه آدم دردسر بزرگی است که باعث شده است روز چهارشنبه این روستا به مدت ۵ روز بروی کسانی که در آنجا زندگی نمی کنند بسته شود. گفتنی است مردم زیادی از هم اکنون خانه های آنجا را رزرو کرده اند.

در این روستا پلیس، آتش نشانی و صلیب سرخ وجود ندارد.

 در حالی که فقط ۶ روز مانده تا ۲۱ دسامبر، تک نیوزدر خبری عنوان کرد “این روستا جایی برای زنده ماندن در جمعه آینده است”. به نظر شما روستایی که فقط ۱۷۹ نفر جمعیت دارد و هیچ امکاناتی برای پذیرایی خیل عظیمی از مردم ساده لوح ندارد چطور می تواند جایی امن برای روز پایان دنیا باشد؟! رسانه ها چه منظوری می توانند داشته باشند از اینکه یک روستای کوچک را محلی امن برای پایان دنیا بدانند.

براستی اگر پایان دنیا برسد، کل دنیا از بین می رود و فقط همین یک روستا بجا می ماند؟! جالب اینجاست که دلیل زنده ماندن افراد در این  روستا وجود کوه و غارهای درون آن عنوان شده است که ممکن است در جای دیگر هم یافت شود.

نکته دیگر اینجاست که اگر می خواهید این روستا را برای ۵ روز ببندید چرا از اول اعلام کردید که اینجا جان شما را نجات می دهد؟!

نوع مطلب : علمی، 
برچسب ها : پایان دنیا،
لینک های مرتبط :


سرمایه‌گذاریِ جسورانه، به عنوان سبک زندگی اقتصادی که جنبه‌ی نرم‌افزاری تمدن است می‌‌‌تواند زمینه‌ساز رفع نقیصه‌ی بانک و ریشه کن کردن بانک داری ربوی باشد.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : سبک زندگی، سرمایه، ربا، تکتیراندازان، دانلود نرم افزار، موسیقی،
لینک های مرتبط :


سمت و سوی فضای آکادمیک به چه سویی است؟ نقش یهودیان در فضای آکادمیک جهان چیست؟ ایدئولوژی لیبرالیسم در این میان چه نقشی را برعهده دارد؟ با گزارش ویژه مشرق همراه شوید تا به پشت پرده سیاست های حاکم بر مجامع آکادمیک غرب پی ببرید.

جنگ نرم به نقل از مشرق ؛ اکثریت استادان دانشگاهی و شخصیت های آکادمیک دانشگاه های آمریکا از نظر مشی سیاسی و اجتماعی افرادی لیبرال بوده و پیرو افکار و اندیشه های لیبرالیستی هستند. جایگاه شخصیت های آکادمیک از نظر تاثیر گذاری اجتماعی در آمریکا بسیار مهم است. 
جامعه اساتید دانشگاهی آمریکا نزدیک به یک میلیون و چهارصد هزار نفر را شامل می شود که نقش اجتماعی و سیاسی بسیار قابل توجهی داشته و سرمنشاء تولید دانش و تکنولوژی، تدریس و تربیت میلیون ها دانشجو و پژوهشگر محسوب می شوند. افزون بر آن این طبقه در مشورت دهی به ارکان دولت، صنایع، سازمان های غیر دولتی و شکل دهی اجتماعی به فضای مدنی کشور فوق العاده کارسازند. هرچند در اکثر مواقع سیاست به طور مستقیم با آنچه که اعضای هیئت های علمی دانشگاه های آمریکایی انجام می دهند؛ مرتبط نیست، اما مراکز تحصیلات عالی به عنوان مهد تولید و اشاعه علم می توانند از دیدگاه های سیاسی ایشان شدیدا متاثر شده و این تاثیر را به عموم جامعه انتقال دهند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : اخبار، اوباما، آمریکا، اسرائیل، جنگ نرم، سایبری، تکتیراندازان،
لینک های مرتبط :


حجاب دیدنی دختران ایرانی ( طنز تصویری)
بدون شرح !!
 
نوع مطلب : جنگ نرم، پیامک ارزشی، 
برچسب ها : حجاب، طنز، دانلود، نرم افزار،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 1391/09/23 :: نویسنده : معراج علیزاده
مهدی (ع) و ندای مظلومیت حسین (ع) 

راجع به اینکه امام زمان (ارواحنا له الفداء) به هنگام ظهور چه مطالبی را می گویند و با چه سخنانی آغاز خواهند نمود، روایاتی است، از جمله ی آنها روایتی است که محدّث بزرگوار مرحوم شیخ علی یزدی حائری متوفای سال 1333


ادامه مطلب


نوع مطلب : مذهبی، جنگ نرم، مناسبت ها، پیامک ارزشی، 
برچسب ها : مهدویت، امام زمان (عج)، مهدی ومحرم، نور المهدی، تکتیراندازان، ویژه، دانلود،
لینک های مرتبط :


زیباترین ، فاخرترین  و حرفه ای ترین نمایشگاه حجاب


مجموعه نمایشگاهی پوسترهای تصویرسازی شده گروه سایبری عفاف و حجاب

بالغ بر 140 عنوان اثر تولید شده توسط طراحان گروه با عنوان

محرمانه 1 و 2  ( مجموعه سوم نیز در حال آماده سازی است )


شایان ذکر است فقط تعداد محدودی از آثار این گروه جهت نشر بر روی

سایت گروه قرار داده شده و بقیه آثار فقط در قالب مجموعه نمایشگاهی قابل ارائه و نشر میباشد.جهت تهیه این مجموعه فقط با شماره روابط عمومی گروه سایبری

0913-685-2833

تماس حاصل نمائید تا دموی آثار برای شما ارسال و مراحل بعدی صورت پذیرد.


این مجموعه پوستر ها با نام اختصاصی مجموعه شما و

فقط به صورت چاپ شده تحویل داده خواهد شد.

ارائه فایل های پوسترهای این گروه در سایز اصلی فعلا مقدور نمی باشد.

انشاالله در آینده نزدیک فایل های مربوطه به شکل گسترده توزیع خواهد شد.


 
نوع مطلب : جنگ نرم، پیامک ارزشی، 
برچسب ها : حجاب، سایبری، جنگ نرم، تکتیراندازان، حجاب وعفاف، دانلود بازی، دانلود،
لینک های مرتبط :


نخستین سوگواره سراسری پوسترهای عاشورایی هیأت در دو بخش اصلی “پوسترهای اطلاع رسانی هیأت” و بخش ویژه “تزئین جایگاه و دکور” برگزار می‌گردد. به گزارش دبیرخانه نخستین سوگواره سراسری عکس عاشورایی هیأت، “سبک زندگی عاشورایی”، “امتداد عاشورا تا امروز (بیداری اسلامی) ” و “حسین پاره تن رسول خدا” از مفاهیم مورد توجه این سوگواره می‌باشند.

سوگواری عاشورایی

سوگواری عاشوراییادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، مذهبی، مناسبت ها، 
برچسب ها : جنگ نرم و عملیات روانی، عاشورا، همایش، سایبری، بازی، تکتیراندازان، دانلود نرم افزار،
لینک های مرتبط :


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار صدها تن از استادان، نخبگان و اندیشمندان شرکت کننده در اجلاس جهانی «اساتید دانشگاه‌های جهان اسلام و بیداری اسلامی» ضمن تبیین اهمیت عنوان «بیداری اسلامی»، تحلیلی جامع درخصوص جایگاه اسلام و شریعت اسلامی و همچنین مردم در کشورهای انقلاب کرده و آسیب ها و خطرات پیش روی آنها ارائه کردند.

بیداری اسلامی

بیداری اسلامیادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : اسلام هراسی، بیداری اسلامی، جنگ نرم و عملیات روانی، جنگ نرم، سایبری، دانلود، نرم افزار،
لینک های مرتبط :


نظام مدیریت اسلامی دارای مشخصه ها و مولفه هایی است که هر کدام از آنها شایسته نگرش و بررسی های اساسی می باشند. همچنین این نظام مدیریت دارای ابعاد و جلوه های گوناگون است و موضوعات مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد که همه آنها مجموعه ای را به وجود می آورند که مدیریت های فرهنگی علمی اجتماعی اقتصادی نظامی سیاسی و حکومتی را سامان دهی نموده و در دو جنبه نظری و فکری و عملی و عینی ـ که شامل اندیشه های جامع و پویا از یکسو و کنش و عمل تحول زا و حرکت ساز از سوی دیگر می شود ـ به تجلی و عینیت می رساند.

حضرت امام خمینی (ره)

حضرت امام خمینی (ره)ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : امام خمینی، جنگ نرم و عملیات روانی، سیاسی، مدیریت اسلامی،
لینک های مرتبط :


این موتور بازی قرار است که در ساخت یک برنامه آموزشی برای سربازان ارتش ایالات متحده به کار گرفته شود. این برنامه به آموزش تاکتیک‌های پاک سازی مواد منفجره مثل پیدا و خنثی کردن مین می‌پردازد.

بازی های رایانه ای

بازی های رایانه ایادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : ارتش آمریکا، بازی رایانه ای، جنگ نرم و عملیات روانی،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 1391/09/23 :: نویسنده : افشین علی بالازاده

فرهنگ عزاداری و تفریح

مسلمانان و بالاخص شیعیان در ماه محرم و صفر، به عزاداری و سوگواری مشغول اند. عزاداری که همان برپایی مراسم عزا و روضه خوانی در بکاء، ضجه و تباکی بر اهل بیت علیهم السلام است در مصرف فرهنگی زندگی شیعیان حضور پررنگی دارد، بطوریکه معمولا این سوال مطرح می شود که آیا زندگی شیعیان منجر به افسردگی می شود؟ تفریح و شادی و نشاط چه جایگاهی در زندگی عزاداران دارد؟ادامه مطلب


نوع مطلب : مذهبی، 
برچسب ها : امام حسین (ع)، محرم، جنگ نرم، اهل بیت، سید الشهدا، آداب محرم، فرهنگ عزاداری وتفریح،
لینک های مرتبط :


میرهادی قره‌سید امروز در گفت‌وگو با فارس در تبریز اظهار کرد: براساس این قانون مقرر شد، موسسه‌ای مطالعاتی با سه رکن شورای عالی، رئیس و شورای موسسان تشکیل شود.

 تک نیوز:وی افزود: اعضای این موسسه متشکل از وزیر کشور، دو نفر نماینده رهبری، دو نفر از نمایندگان مجلس، وزیر راه و شهرسازی، دادستان کل کشور، نماینده مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده شورای عالی امنیت ملی و رئیس پدافند غیرعامل خواهند بود.

 
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این موسسه موظف است طی دو سال طرح مطالعاتی این امر را به اتمام برساند، گفت: موسسه فوق با انجام کار کارشناسی برای عملیاتی شدن انتقال پایتخت فعالیت خواهد کرد.
 
قره‌سید ضمن تاکید بر پیشینه تبریز در همه زمینه‌ها چه از لحاظ تاریخی فرهنگی و چه از نظر علمی، صنعتی و  اقتصادی گفت: با توجه به این پیشینه و قدمت، تبریز جزو اولویت‌های انتقال پایتخت است.
 
این نماینده مجلس نهم با اشاره به در حد حرف بودن برنامه‌های قبلی در رابطه با انتقال پایتخت گفت: امروز با این مصوبه مجلس در واقع برای عملیاتی و اجرایی شدن این طرح برنامه‌ریزی و آینده‌نگری صورت گرفت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


هیچ یک از رسانه‌هایی که از این تحریم‌ها نوشته بودند، به هیچ وجه از نام کسانی که پیش نویس این تحریم‌ها را تنظیم کردند، چیزی ذکر نکرده بودند. احساس کردم که یک مسئله جاسوسی در کار است. آنها این مسئله را پنهان می‌کردند. اسرائیلی‌ها همواره واسطه‌های خود را برای تنظیم پیش نویس قوانین داشته‌اند. این روش آنها برای یادآوری این نکته در کنگره است که چه کسی همه چیز را هدایت می‌کند؛ نوعی نمایش عمومی قدرت.”

 

جیم دین تحلیل‌گر مسایل مربوط به امریکا و خاورمیانه

جیم دین تحلیل‌گر مسایل مربوط به امریکا و خاورمیانهادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : تحریم ایران، رژیم صهیونیستی،
لینک های مرتبط :


معاون ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان اهمیت و ابعاد شکار دومین پهپاد آمریکایی توسط نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.«سردار سید مسعود جزایری» معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با العالم، ضمن اشاره به سردرگمی آمریکایی ها در مواجهه با قدرت دفاعی و پدافندی ایران، تصریح کرد:

سردار جزایری

سردار جزایریادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : آمریکا، ایران، جنگ نرم و عملیات روانی، دفاعی امنیتی، سردار جزایری، سایبری، تکتیراندازان،
لینک های مرتبط :


ما با جنگ نرم، با ‏مبارزه‏ى نرم از سوى دشمن مواجهیم، که البته خود جوانها هم همین را هى گفتند؛ مکرر قبل از ‏اینکه بنده بگویم، آنها هم هى گفتند و همه این را می دانستند. آنى که من اضافه کردم این بود ‏که گفتم: در این جنگ نرم، شما جوانهاى دانشجو، افسران جوان این جبهه‏اید. نگفتیم سربازان، ‏چون سرباز فقط منتظر است که به او بگویند پیش، برود جلو؛ عقب بیا، بیاید عقب. یعنى سرباز ‏هیچگونه از خودش تصمیم‏گیرى و اراده ندارد و باید هر چه فرمانده می گوید، عمل کند. نگفتیم ‏هم فرماندهانِ طراح قرارگاه‏ها و یگانهاى بزرگ، چون آنها طراحى‏هاى کلان را می کنند. افسر ‏جوان تو صحنه است؛ هم به دستور عمل می کند، هم صحنه را درست مى‏بینید؛ با جسم خود و ‏جان خود صحنه را مى‏آزماید. لذا اینها افسران جوانند؛ دانشجو نقشش این است. حقیقتاً افسران ‏جوان، فکر هم دارند، عمل هم دارند، تو صحنه هم حضور دارند، اوضاع را هم مى‏بینند، در ‏چهارچوب هم کار می کنند.

(مقام معظم رهبری -۸/۶/۸۸ در دیدار با اساتید)ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، تور وبلاگ نویسی، 
برچسب ها : جنگ نرم، مقام معظم رهبری، چند رسانه ای، کلیپ، جنگ سایبری، ویژه، آمریکا،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/09/21 :: نویسنده : معراج علیزاده
افسران - بدون شرح!
نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : بدون شرح!، جنگ نرم، سایبری، اسرائیل، رسانه، الجزایر، عکس،
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 2 )    1   2   
تکتیراندازان
درباره وبلاگ

از کاربران اینترنتی که علاقمند به نویسنده شدن و استفاده از مزایای آن در این سایت هستند به سایت www.cyb24.ir مراجعه کنند
مدیر وبلاگ : رضا فرجی
مطالب اخیر
صفحات جانبی
نظرسنجی
ختم 12000 صلوات با معنیش برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) - خدایا بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست


آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic