یکشنبه 1391/02/31 :: نویسنده : رضا فرجی
نوع مطلب : پیامک ارزشی، جنگ نرم، 
برچسب ها : فیسبوک، تو فیسبوک میگشتم که،
لینک های مرتبط :قسمتی از کتاب به صورت صوتی گوش دهید 


برای سفارش به ادامه مطلب برید 


ادامه مطلب


نوع مطلب : کتابخانه صوتی، جنگ نرم، 
برچسب ها : نورالدین پسر ایران، تخفیف، 20%، فروش،
لینک های مرتبط :


با سلام خدمت دوستان عزیز 

این بار با کتابخانه صوتی در خدمت شما هستیم 

در این طرح قسمتی از کتاب را به صورت صوتی ضبط شده شما گوش می دهید 

در صورت اینکه قصد خرید این کتاب را داشتید سفارش می دهید و ما برای شما با پست می فرستیم و بعد از رسیدن به دستتان مبلغ کتاب را به حساب ما واریز می نمایید .

در صورت اینکه در مسابقات پیامکی  ما که در آخر رادیو مجازی پخش می شود شرکت کنید و بدون قرعه کشی  از تخفیفات 15 تا 20 درصدی کتاب بهرهمند شوید .

اولین کتابی که معرفی خواهد شد نورالدین پسر ایران است منتظرمان باشید ....


چاکرتان 
مدیر گروه سایبری دفاع نرم تکتیراندازان 

نوع مطلب : کتابخانه صوتی، رادیو مجازی، جنگ نرم، 
برچسب ها : کتابخانه صوتی، فروش کتاب، 15 ذرصد تخفیف، 20 درصد تخفیف، مسابقه،
لینک های مرتبط :


ابراهیم هادی اسوه ی شجاعت ، رشادت

مروت ، دیانت و صاحب مدال شهادت است

دلم گرفت و آمدم بعد از مدتها برایت

بنویسم ای ابراهیم .....

همه از من سراغ صاحب خانه ام را

می گیرند .می پرسند این ابراهیم شما

كجاست ؟ می گویم : نمی دانم

می پرسند نشانی از او داری؟

می گویم :نه ، اما می گویم كه اینها

نشانی نمی خواهند فقط منتظرند كه

صدایشان كنید، همین و بس .

راست گفتم ؟؟؟ می پرسند از او چه

می دانی كه مهمان خانه اش شدی؟

.

 

 

 

 

 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مطالبی که خواهید شنید:

قرآن 

ذکر

سخنرانی 

اخبار جنگ نرم 

آهنگ های آرامش بخش 

تواشیح و سرود و .....
نوع مطلب : رادیو مجازی، جنگ نرم، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


      
          سامانه پیامک  : 5 999 887 0939 
نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مطالب موجود در رادیو مجازی امروز 26 اردیبهشت-33 دقیقه  

وقتی از فیلترشکن استفاده می کنیم چه به سرمان می آید ؟

سخنانی در مورد جنگ نرم

آهنگ های آرامشبخش

شعر

تواشیح

قرآن

حدیث و ....


 

نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : رادیو مجازی، رادیو آفلاین،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 1391/02/24 :: نویسنده : رضا فرجی


سلام 

مژده مژده

از فردا 2/25 به طور آزمایشی رادیو آفلاین شروع به فعالیت می کند. 

حمایت شما از این طرح باعث دائمی شدن این طرح می شود .

دانلود آرشیو در ادامه مطلب


ادامه مطلب


نوع مطلب : رادیو مجازی، 
برچسب ها : رادیو آفلاین، رادیو مجازی،
لینک های مرتبط :


شنبه 1391/02/23 :: نویسنده : رضا فرجی

نوع مطلب : مناسبت ها، 
برچسب ها : روز مادر،
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : مناسبت ها، 
برچسب ها : روز مادر، روز زن، فاطمه،
لینک های مرتبط :


شنبه 1391/02/23 :: نویسنده : رضا فرجی
نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : بدرقه، جانباز،
لینک های مرتبط :


جمعه 1391/02/22 :: نویسنده : رضا فرجی

Shi News online to kill, "Shahin Najafi," said the 100 thousand dollar reward

Shi News online zu töten ", Shahin Najafi", sagte der 100.000 Dollar Belohnung

 뉴스 온라인 죽이고, "Shahin Najafi는"100 천 달러 보상했다

Shi News online öldürmək, "Şahin Nəcəfi Kamissiyaya," 100 min dollar mükafat bildirib

Shi Noticias en línea para matar ", Shahin Najafi", dijo el premio 100 mil dólares
نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : شاهین نجفی، اعدام شاهین نجفی،
لینک های مرتبط :


به گزارش تبیان، با توجه به اینکه وب‌سایت "فیس بوک" در ایران فیلتر شده است، آیا ورود به چنین سایتی صرفا برای ارتباط با دوستان و بدون هیچ فعالیت سوء علیه منافع ملی جمهوری اسلامی اشکال دارد؟
متن استفتاء و پاسخ مقام معظم رهبری درباره "فیس ‌بوک" در ذیل آمده است.

متن سؤال:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

آیت‌الله خامنه‌ای

با سلام و احترام

با توجه به اینکه وب‌سایت فیس بوک در ایران فیلتر شده است، آیا ورود به چنین سایتی صرفا برای ارتباط با دوستان و بدون هیچ فعالیت سوء علیه منافع ملی جمهوری اسلامی اشکال دارد؟با تشکر

باسمه تعالی

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

به‌طور کلی اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود، جایز نیست والا مانعى ندارد.

موفق و مؤید باشید.

توضیح: حکم بالا در شکل فتوا بیان شده است یعنی تشخیص مصداق به عهده مکلف گذاشته شده است و تنها به بیان حکم کلی بیان شده است؛ تشخیص اینکه آیا این شرایط در مورد فعالیت در فیس بوک صادق می باشد یا خیر به عهده مکلفین گذاشته شده است.

نکته‌ای که در حکم بالا مشخص است این است که در صورتی که این فعالیت موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود جایز نیست در حالی که ماهیت شبکه‌های مجازی بر پایه جمع‌آوری اطلاعات می‌باشد و هر‌چه استفاده‌کنندگان آن بیشتر باشند و در استفاده از آن محدودیت کمتری برای خویش قائل باشند اطلاعات بیشتری را برای این شبکه‌های اطلاعاتی فراهم می‌کنند و در نتیجه منجر به تقویت دشمنان می شود.

به نظر می آید این حکم نه حرام بودن مطلق فعالیت در این سایت را می رساند و نه جایز بودن آن را اثبات می کند بلکه به نوعی فیمابین است. به هر حال تشخیص مصداق این حکم به عهده ی خود شماست.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :در پی اسائه ادب به ائمه معصومین(ع)؛

حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد * سند

به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ ایرانی مقیم آلمان به امام هادی (ع)، حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.


به گزارش سرویس دینی جام نیوز، به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ ایرانی مقیم آلمان به امام هادی (ع)، حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.  آیت الله صافی از مراجع تقلید شیعه در پاسخ به استفتایی در مورد توهین شاهین نجفی به امام هادی(ع) فرمودند که چنین فردی "مرتد" است. شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی مقیم آلمان که در اقدامی شرم آور اقدام به سرودن اشعاری توهین آمیز کرده بود با خشم مردم مسلمان جهان بخصوص مسلمانان ایرانی مواجه شد.
شعر ترانه نقی که توسط شاهین نجفی سروده شده و نیز پوستر طراحی شده برای این ترانه، سراسر توهین به مقدسات شیعه، امام زمان(عج) و انقلاب اسلامی می باشد.
در واکنش به این توهین و به دنبال خشم مردم مسلمان ایران، عده ای از مردم، صفحات مختلفی را در شبکه های اجتماعی با محتوای حمایت از امام نقی(ع) راه انداخته اند. روز گذشته نیز صفحه ای در فیسبوک با عنوان "ما سبزها بی حرمتی شاهین نجفی به امام هادی را محکوم می کنیم" تشکیل شد که این بی حرمتی را محکوم کرد. بر اساس ماده 513 قانون مجازات اسلامی، هرکسی به مقدسات اسلام و یا هر یک از انبیاء یا امامان شیعی یا دختر پیامبر اسلام(ص) توهین کند، مرتد شناخته می شود. بر اساس احکام اسلامی اگر یک فقیه جامع الشرایط با در نظر گرفتن تمام جوانب یک مسئله، حکم ارتداد فردی را صادر کند، قتل او توسط مسلمانان واجب شرعی است.
ارتداد، حکمی شرعی است و به افرادی تعلق می گیرد که به مقدسات اسلام و یا یکی از انبیاء و امامان شیعی توهین کرده باشد که به این افراد در احکام اسلامی مرتد گفته می شود.


 


 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 1391/02/21 :: نویسنده : افشین علی بالازادهادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پایگاه خبری شیعه آنلاین نیز برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ 100 هزار دلار جایزه تعیین کرده است. این مبلغ توسط یک بانی خیر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تأمین شده است.
به گزارش شیعه آنلاین، «شاهین نجفی» خواننده ایرانی مقیم آلمان که اخیرا آهنگی به شدت توهین آمیز به امام هادی علیه السلام روانه بازار کرده، به شدت خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را بر انگیخته و قلبشان را به درد آورده است.

در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، حضرت آیت الله شیخ «لطف الله صافی گلپایگانی» از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتوایی حکم جسارت کنندگان به امام هادی (ع) را اعلام کرد.

بر همین اساس حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پاسخ به استفتائی در مورد توهین به ائمه و به ویژه امام هادی علیه السلام، فرمود: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند.

در همین حال پایگاه خبری شیعه آنلاین نیز برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ 100 هزار دلار جایزه تعیین کرده است.

گفتنی است یک بانی خیر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، وعده داده که این مبلغ را به عنوان جایزه از طرف شیعه آنلاین به قاتل این خواننده موهن تقدیم کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


اعوذبالله من الشیطان الرجیم

یعرف المجرمون بسیماهم فیوخذ بالنواسی و الاقدام/سوره مبارکه رحمن آیه41

پس از بسم الله الرحمن الرحیم، سرآغاز هرکلامی برای ما سلام بر حضرت بقیه الله است.

ودریغ که در هر سلام،شرمندگی و خجلان ما نیز بیش تر از پیش است.که در عصر غیبتش نبودیم آنچنان که می بایست، و در اثر سستی ها و کژیهامان ، تنها و تنها شاهدیم ، بر مصائب شیعه و این نیست مگر کوتاهی ما!...
 
و چون ظهور منجی مان در اثر غفلت ما به تاخیر افتاد، هر آینه فتنه ها بیشتر شده و ظلم و تعدی از حد خواهد گذشت تا بدانجا که سردمداران کفر و جهل که در حلقه شیاطین مسخرند در آستین کوتاه قامتان وهابی و دجالان سلفی ظاهر شده تا بر چهره آفتاب اسائه ادب نمایند.غافل از آنکه
 
یریدون لیطفئو نورالله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون/سوره مبارکه صف آیه8
 
این روزها شاهد تعدی و گستاخی بی شرمانه و متعدد به ساحت ربوبی امام عصر(روحی فداه) و ائمه طاهرین که مظهر اسماءالله اند هستیم،چه نوادگان سقیفه بنی ساعده در پوستین های نخ نما شده و با رسانه های معلوم الحال در پی اشاعه و ترویج توهین به محضر امام رئوف و گنبد مشعشع و ملائک پاسبان ایشان و هتک محضر مقدس امام هادی(علیهما السلام) هستند.
 
این سلسله اقدامات برنامه ریزی شده از چشمان تیزبین سربازان شهادت طلب حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) مخفی نمانده و نیست و بی شک بغض فروخورده و انقلابی شیعیان و محبین اهل بیت عصمت و طهارت با اشارتی از سوی مقام عظمای ولایت و سایر مراجع معظم تقلید به طوفانی خواهد انجامید که تار و پود انسان های بی ریشه و فراری و ضد انقلاب و امام را از هم خواهد گسست تا دیگر حتی فکر تعدی نیز در سر نپرورانند.
 
 
هیئت مکتب العباس(ع)//موکب جوانان و رزمندگان حسینی جنوب تهران//؛ضمن عرض تسلیت به محضر ولی الله الاعظم(عجل الله تعالی) اقدامات ننگین صورت گرفته که موجبات تالم خاطر و دردمندی امت حزب الله و شیعیان و محبین امیرالمومنین(علیه السلام)گشته است را محکوم نموده و خاطر نشان می سازد که پس از کسب تکلیف از مراجع عظام تقلید، اقدامی درخور و شایسته در این خصوص به انجام خواهد رسانید.


لازم به ذکر است که هرگونه توهین و جسارت به مقام منیع و شامخ بزرگان دین نه تنها از نظر شرع مقدس اسلام مذموم است که بر طبق بسیاری از کنوانسیون های حقوق بشر از جمله اعلامیه حقوق بشر ملل متحد مصوب 1948 ، ماده 19 کنوانسیون بین المللی مدنی و سیاسی ، کنوانسیون حقوق بشر مصوب 1969 ، اعلامیه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد 1996 و بیانیه اجلاسیه سران سازمان ملل متحد در 12 دسامبر 2003 و بیانیه مصوبه اجلاسیه دوربان سال 2003 دربردارنده بندهای محکومیت توهین به ادیان و چهره های آسمانی می باشد.

=================================
 
شاهین نجفی خواننده رپ که از سال ۸۴ تاکنون با شبکه های معاند و بیگانه همکاری دارد در جدیدترین آلبوم خود ، آشکارا اقدام به توهین علیه حرم امام رضا (ع) کرد.

به گزارش عصر امروز به نقل از افق ، شاهین نجفی خواننده رپ که از سال ۸۴ تاکنون با شبکه های معاند و بیگانه همکاری دارد در جدیدترین آلبوم خود ، آشکارا اقدام به توهین علیه حرم امام رضا (ع) کرد.

پوستر جدیدترین آلبوم شاهین نجفی با نام “نقی” در حالی منتشر شده است که در طراحی این پوستر سراسر توهین به حرم مقدس امام رضا (ع) است که این امر موجب واکنش‌های منفی در این خصوص شده است.

شبکه BBC نیز در حمایت از این اقدام زشت برای سایتی که اولین بار این آهنگ را پخش نموده است جایزه ویژه در نظر گرفته است.

این خواننده مبتذل که پس از ممنوع الصدا شدن در ایران به دلیل پخش موسیقی های زیرزمینی و مبتذل به آلمان مهاجرت نمود. وی در آلمان سرپرستی گروهی به نام «اینان» را نیز بر عهده داشت. وی سپس به گروه تپش ۲۰۱۲ پیوست.

گروه تپش ۲۰۱۲ با استفاده از ترانه های مبتذل و ایجاد جاذبه های جنسی، قبل از فتنه ۸۸ با گرایش مارکسیستی، بیانیه ای منتشر کردند که در آن از راه اندازی کمپین یکصد هزار امضا (!) در دفاع از حقوق بشر در ایران خبر داد ، تا با این وسبیله در بدنه دانشگاهی نفوذ نماید.

این خواننده در سال ۸۸، در آلبوم هایی جداگانه به توهین ولایت وفقیه و همچنین حمایت از فتنه گران پرداخته است.

====================================

شاهین نجفی؛ فرزند نامشروع فتنه و غرب
خبرگزاری فارس: طبق بسیاری از آیات و روایات اسلامی کسی که به ائمه و امامان(ع) توهین می کند "حرام زاده" است و باید در نطفه اش شک کرد.

           
  


به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از

شاهین نجفی، خواننده رپ، اهل گیلان، که ید طولایی در خزعبل گویی و استفاده از کلمات رکیک و ناپسند دارد در تازه ترین اقدام خود، با انتشار آلبومی به برخی امامان معصوم(ع) و مقدسات دین توهین کرده است. 

وی که در آلبوم جدیدش تصویری توهین آمیز از حرم مطهر امام رضا(ع) را درج کرده است با خواندن اشعاری بسیار ناپسند و دون شان اهل بیت، که از انتشار آنها معذوریم به امام علی النقی(ع)، حضرت مهدی(عج)، امام خمینی(ره) و ... توهین می کند. 

آلبوم جدید "خواننده فتنه" در حالی با چنین مضامین سخیفی منتشر شده است که همزمان در آمریکا شاهد "قرآن سوزی" و توهین به مقدسات دین اسلام هستیم. 

براساس این گزارش، طبق بسیاری از آیات و روایات اسلامی کسی که به ائمه و امامان(ع) توهین می کند "حرام زاده" است و باید در نطفه اش شک کرد. 

عیسى بن ابى دُلَف مى‏گوید برادرش دُلَف ـ که به مناسبت نام او پدرش را ابودلف مى‏گفتند ـ از على بن ابى طالب بد مى‏گفت و او و پیروانش را تحقیر مى‏کرد و آنان را به نادانى نسبت مى‏داد. یک روز که در مجلس پدر خود نشسته بود و پدرش حضور نداشت، گفت: اینها مى‏گویند که هرکس از على عیب جویى کند حرامزاده است و شما غیرت امیر را ـ مقصود او پدرش بود ـ مى‏دانید و امکان ندارد به احدى از اهل حرم او گمان بد برده شود، ولى با این حال من على را دشمن مى‏دارم! عیسى مى‏گوید: هنوز این سخن را تمام نکرده بود که ابودلف وارد شد و ما با دیدن او به احترامش بلند شدیم. او گفت: آن چه را دُلَف گفت، شنیدم. حدیث، دروغ نیست و خبرى که در این باره وارد شده است، محل اختلاف نمى‏باشد. به خدا قسم، او (دُلَف) زنا زاده و نطفه حیض است؛ زیرا من بیمار بودم و خواهرم کنیزى را که متعلق به او بود و من دل بسته‏اش بودم، نزد من فرستاد. طاقت نیاوردم و با او که حیض بود همبستر شدم و آن کنیز، دُلف را حامله شد و وقتى معلوم شد حامله است، خواهرم او را به من بخشید.(کتاب اهل بیت در قرآن) 

یا در حدیثی دیگر پیامبر خدا(ص) می فرمایند: اى على! هر که مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست دارد پس خدا را بر حلال‏زادگى ‏خود سپاس‏ گوید؛ زیرا ما را دوست ندارد، مگر حلال‏زاده و ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده. 

ابوبکر می‌گوید: رسول خدا در خیمه بر فرشی عربی نشسته و تکیه داده بود، علی و فاطمه و حسن و حسین نیز در خیمه بودند، فرمود: ای مسلمانان! هر کس با اهل خیمه دوست باشد من با او دوست هستم و هر کس با آنان دشمن باشد من با آنان دشمنم، آنان را دوست ندارد مگر آنکه ولادتی پاک دارد و دشمن نیست با آنان مگر آنکه ولادتی ناپاک دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


"آهنگران"
خوزستان دشت شهیدان: 4411634 - قافله سالارصدا می زند: 4411635 - جان بركف: 4411636 - با نوای كاروان: 4411738 - برادرشرمگینم: 4411739 - داستان هویزه: 4411740 - ای برادر در سنگر: 4411741 - كوشهیدان ما: 4411744 - پایم بود در خاك: 4411746 - یاحسین برجبین ها: 4411747 - یاری سپاهیان مصطفی: 4411748 - پاسداررزمنده: 4411749 - كربلارادوست داشت: 4411754 - شور پرپر گشتن: 4411755 - یاد روزی كه بسیجی: 4411756 - تا ابد جای شهدا خالی: 4411758 - هیهات منا الذله: 4411742 - كلیدش را چرا: 4411743 - مرا اسب سفیدی: 4411745 - سبك بالان: 4411750 - درباغ شهادت را: 4411751 - ذوق وشوق نینوا: 4411752 - سنگرخوب وقشنگی: 4411753 - كربلای جبهه ها یادش: 4411757 - سوی دیارعاشقان: 4411768
 
 
"كویتی پور"
سپاه محمد: 4411646 - روبه سوی كعبه دلها: 4411647 - شرمسار ایثار: 4411648 - آرزومندان: 4411763 - ای مهدی صاحب زمان: 4411764 - فرمان استقامت: 4411765 - یاران چه غریبانه1: 4411766 - یاران چه غریبانه2: 4411767


"برگزیده ازمداحان"
دوكوهه السلام ای خانه عشق، سازور: 4411637 - یه شهید، مختاری: 4411638 - روزهای جبهه وجنگ، رمضانی: 4411639 - عشق یعنی، كریمی: 4411641 - یادش بخیر: 4411761 - جهاد دینی ملی: 4411762 - دلتنگ شهیدان، سلحشور: 4411640 - نسیم شلمچه، سلحشور: 4411644 - راه شهادت، سلحشور: 4411645 - شلمچه، هلالی: 4411642 - بریم دوكوهه، هلالی: 4411643 - به نام خداوندمردان جنگ، آقاسی: 4411760نوع مطلب :
برچسب ها : شهدا و دفاع مقدس،
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 1391/02/20 :: نویسنده : افشین علی بالازاده
ولادت حضرت فاطمه(ع) روز زن


بیستم جمادی الثانی مطابق با چهارم تیرماه سالروز ولادت با سعادت ام الائمه(ع) حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام اللّه علیها است که به عنوان روز زن و روز تکریم از مقام و منزلت مادر نامگذاری شده است، این روز بزرگ را که مصادف است با سالروز ولادت فرزند شایسته آن بانوی بزرگوار حضرت امام خمینی (ره) گرامی می داریم و این دو میلاد فرخنده را به همه خوانندگان عزیز به ویژه بانوان مسلمان که افتخار ره پویی آن بزرگوار را دارند، تبریک و تهنیت می گوییم و از خدای سبحان می طلبیم ما را در پیروی از بزرگ بانوی جهانیان حضرت فاطمه زهرا(ع) و ادامه راه امام خمینی (ره) توفیق عنایت فرماید.


برچسب‌ها: ولادت حضرت فاطمه زهرا, س, حضرت فاطمه زهرا, روز زن, ولادت حضرت فاطمه( س)
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یا مهدی صاحب الزمان - نورالهدی

علامه مجلسی (ع) می فرماید:مرد شریف و صالحی را می شناسم به نام امیر اسحاق استرآبادی او چهل بار با پای پیاده به حجّ مشرف شده است، و در میان مردم مشهور است که طی الارض دارد. او یک سال به اصفهان آمد، من حضوراً با او ملاقات کردم تا حقیقت موضوع را از او جویا شوم.او گفت: یک سال با کاروانی به طرف مکه به راه افتادم. حدود هفت یا نه منزل بیش تر به مکه نمانده بود که برای انجام کاری تعلل کرده ، از قافله عقب افتادم. وقتی به خود آمدم، دیدم کاروان حرکت کرده و هیچ اثری از آن دیده نمی شد، راه را گم کردم، حیران و سرگردان وامانده بودم، از طرفی تشنگی آن چنان بر من غالب شد که از زندگی ناامید شده آماده مرگ بودم.

ناگهان به یاد منجی بشریت امام زمان (ع) افتادم و فریاد زدم: یا ابا صالح! یا ابا صالح! راه را به من نشان بده! خدا تو را رحمت کند!درهمین حال، از دور شبحی به نظرم رسید، به او خیره شدم و با کمال ناباوری دیدم که آن مسیر طولانی را در یک چشم به هم زدن پیمود و در کنارم ایستاد، جوانی بود گندم گون و زیبا با لباسی پاکیزه بر شتری سوار بود و مشک آبی با خود داشت.سلام کردم. او نیز پاسخ مرا به نیکی ادا نمود.فرمود: تشنه ای؟گفتم: آری. اگر امکان دارد، کمی آب از آن مشک مرحمت بفرمایید!او مشک آب را به من داد و من آب نوشیدم.آنگاه فرمود: می خواهی به قافله برسی؟گفتم: آری.او نیز مرا بر ترک شتر خویش سوار نمود و به طرف مکه به راه افتاد. من عادت داشتم که هر روز دعای" حرز یمانی" را قرائت کنم. مشغول قرائت دعا شدم. در حین دعا گاهی به طرف من بر می گشت و می فرمود: این طور بخوان!چیزی نگذشت که به من فرمود: این جا را می شناسی؟نگاه کردم، دیدم در حومه شهر مکه هستم، گفتم: آری می شناسم.فرمود : پس پیاده شو!من پیاده شدم برگشتم او را ببینم ناگاه از نظرم ناپدید شد، متوجه شدم که او قائم آل محمد(ص) است. از گذشته خود پشیمان شدم، و از اینکه او را نشناختم و از او جدا شده بودم، بسیار متاسف و ناراحت بودم.پس از هفت روز، کاروان ما به مکه رسید، وقتی مرا دیدند، تعجب نمودند. زیرا یقین کرده بودند که من جان سالم به در نخواهم برد. به همین خاطر بین مردم مشهور شد که من طی الارض دارم.


(بحار الانوار، ج 52، صص 175 و 176)

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نوع مطلب : جنگ نرم، مذهبی، 
برچسب ها : وجود خدا، انیشتین، اثبات،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/02/19 :: نویسنده : افشین علی بالازاده

وی در سال ۱۳۲۸ در روستای قاسم آباد از توابع شهرستان پیشوا دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در پیشوا گذراند. پس از اخذ دیپلم در سال ۱۳۴۸ به خدمت سربازی اعزام شد. خدمت سربازی را به عنوان سپاه دانش در یکی از روستاهای اسفراین انجام داد. شرایط جغرافیایی منطقه در آن زمان برای کشت خشخاش مساعد بود و اهالی روستا به صورت فراگیر مبادرت به کشت آن می‌کردند. اردستانی تا جایی که می‌توانست آنها را از این کار باز می‌داشت. پس از انجام خدمت سربازی، در سال ۱۳۵۰ وارد دانشکده خلبانی نیروی هوایی شد. پس از گذراندن مقدمات آموزش پرواز در ایران، به منظور تکمیل دوره خلبانی به کشور آمریکا اعزام شد و پس از اخذ دانشنامه خلبانی به ایران بازگشت و با درجه ستوان دومی در پایگاه چهارم شکاری دزفول به عنوان خلبان هواپیمای اف ۵ مشغول به خدمت شد.

اردستانی در سال ۱۳۵۹ به عنوان افسر خلبان شکاری در پایگاه شکاری تبریز مشغول به خدمت بود که جنگ تحمیلی عراق علیه ایران آغاز شد، علی رغم اینکه در روز حمله‌هوایی دشمن به خاک میهن در مرخصی به سر می‌برد، ولی بلافاصله خود را به پایگاه مربوطه رساند و از روز بعد پروازهای جنگی خود را شروع کرد.

وی در سال ۱۳۶۰ به عنوان فرمانده پایگاه پنجم شکاری (امیدیه) انتخاب و در این پایگاه مشغول خدمت شد. علاوه بر مسئولیت سخت فرماندهی، خود نیز شخصاً در پروازهای جنگی شرکت می‌جست و نسبت به خدمات جانبی از جمله رسیدگی به امکانات زیستی و فضای سبز و … پایگاه پنجم همت می‌گمارد.

در سال ۱۳۶۳ به سمت معاون عملیاتی پایگاه دوم شکاری منصوب شد. پس از ۳ سال انجام وظیفه در این مسئولیت، در سال ۱۳۶۶ به عنوان مدیریت آموزش عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

پس از شهادت سرلشکر خلبان عباس بابایی که معاونت عملیات نیروی هوایی را عهده دار بود، اردستانی به این سمت (معاونت عملیات نیروی هوایی) برگزیده شد و تا زمان شهادت (۱۵/۱۰/۱۳۷۳) عهده دار این مسئولیت بود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سال 1334 ه ش در خانواده ایی فقیر و مذهبی و مومن به عقایداسلامی, در محله ی آرامگاه ارومیه چشم به جهان گشود .

 تحصیلات ابتدائی را در دبستان مافی با موفقیت به اتمام رساند و وارد دبیرستان صائب شد.او مدتی بعد به دبیرستان نجفی سابق رفت و تحصیلات متوسطه را با توجه به استعداد خوب تحصیلی با موفقیت و تلاش شبانه روزی به پایان برد و موفق به اخذ مدرك دیپلم شد .

جواد مجبور بود به علت اوضاع بد مالی خانواده در كنار تحصیل به كار بپردازد تا كمكی برای تامین هزینه های خانواده ی فقیر خود بود .

به فرائض دینی اهمیت زیادی می داد و گرایش خاصی به اسلام و روحانیت داشت . چند بار خواست برای فراگیری دروس دینی به حروزه ی علیمه ی قم برود ولی به علت وضعیت مالی نابسامان خانواده موفق به این کار نشد.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/02/19 :: نویسنده : افشین علی بالازاده

آیا کسی هست که رد گلوله ها و لکه های خون را به نیش سیم خاردارها ببیند؟…

از شهید همت فقط اطاعتش برای من کافیست…

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/02/19 :: نویسنده : افشین علی بالازاده

عشق یعنی یک استخوان و یک پلاک

سالهای سال تنهای تنها زیر خاک . . .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/02/19 :: نویسنده : افشین علی بالازاده

مادر!
تو بر مزار شهید عزیز خویش
یك كاسه آب یخ
یك دسته گل بیار
زیرا كه من هنوز در این خوابگاه خویش
لب تشنه حیاتم
دل تشنه وطن
زیرا منی كه رفته به این خواب جاودان
دلداده بهار و گل و سرو و لاله‏ام
من بیست ساله‏ام
مادر!
تو از برای خدا گریه سرمده
دیگر بجای آه و فغان و غم و الم
با من بده بشارتی از مام میهنم
مادر!
بگو، بگو كه چه شد كارزار ما؟
پیروزی آمده؟
صلح است برقرار؟
سرباز اگر كم است بگو،
مادر عزیز!
اینجا هزار مرد دگر هست مثل من
ما را نمانده طاقت خفتن میان خاك
گر كارهای بد است بگو، مادر عزیز!
خیزیم هر یكی
از گور خویشتن
ـ «یا مرگ»!
«یا وطن»!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار منتشر شده در ایالات متحده آمریکا نشان می دهد، تعداد مساجد موجود در سراسر آمریکا در سال ۲۰۰۰ میلادی ۱۲۰۹ مسجد بوده اما در سال ۲۰۱۱ به ۲۱۰۶ مسجد افزایش یافته است. این یعنی رشد ۷۴ درصدی.
این آمار همچنین نشان می دهد که بیشترین مساجد موجود در آمریکا در ایالات های نیویورک و کالیفورنیا قرار دارند که بیشتر آنها در حومه هستند و نه در مرکز این دو ایالت زیرا مسلمانان ساکن در نیویورک و کالیفورنیا غالبا در حومه این دو ایالت سکونت دارند.
بر اساس این آمار در ایالت نیویورک ۱۹۲ مسجد و در کالیفورنیا ۱۲۰ مسجد وجود دارد. ایالت فلوریدا نیز با ۱۱۸ مسجد رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.
بررسی های انجام شده همچنین نشان می دهد که بیش از ۹۸ درصد از متولیان مساجد آمریکا معتقدند که مسلمانان باید کاملا طبیعی رفتار کنند به طور کامل با شهروندان غیر مسلمان آمریکایی داد و ستد و تعامل داشته باشند تا فاصله میان مسلمانان با غیر مسلمانان که پس از حوادث تروریستی ۱۱ سپتامبر افزایش یافت، کاهش یابد.
بر اساس این بررسی ها، همچنین بیش از ۹۱ درصد از متولیان این مساجد معتقدند که مسلمانان باید تلاش کنند در فرایند و فعالیت های سیاسی آمریکا نیز شرکت و حضور داشته باشند و نقش ایفا کنند.


برچسب‌ها: تعداد مساجد در سراسر آمریکا, ایالت فلوریدا, مساجد در سراسر آمریکا, مساجد سراسر آمریکا, تعداد مساجد, تعداد مساجد در آمریکا, آمریکا, ایالت فلوریدا آمریکا, مسجدهای آمریکانوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1391/02/19 :: نویسنده : رضا فرجی

اروپا - اولاند را یکی از پرتلاش ترین سیاستمداران فرانسه می دانند.

زهرا خدایی:

فرانسوآ ژرار ژرژ اولاند در سال 1954 در شهر روآن فرانسه بدنیا آمد و در همانجا تحصیلات ابتدایی خود را گذراند. او را یکی از پرتلاش ترین سیاستمداران فرانسه می دانند. اولاند دارای مدرک لیسانس حقوق از پاریس و دو دیپلم مطالعات سیاسی و اقتصاد به طور جداگانه از کالج مطالعات عالی اقتصادی است. ادامه مطلب


نوع مطلب : جنگ نرم، 
برچسب ها : با فرانسوا اولاند آشنا شوید،
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
تکتیراندازان
درباره وبلاگ

از کاربران اینترنتی که علاقمند به نویسنده شدن و استفاده از مزایای آن در این سایت هستند به سایت www.cyb24.ir مراجعه کنند
مدیر وبلاگ : رضا فرجی
مطالب اخیر
صفحات جانبی
نظرسنجی
ختم 12000 صلوات با معنیش برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) - خدایا بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست


آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic